Seo Fiyat Teklifi

Kurumsal seo danışmanlığı hizmetimiz ile  hedeflediğiniz anahtar kelimelerde google arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak, web sitenizin trafiğini arttırmak ve yeni müşterilere ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki form vasıtası ile seo fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Yoğunluğa bağlı olarak maksimum 72 saat içerisinde web sitenizin incelemesi yapılacak ve belirtmiş olduğunuz anahtar kelimeler için seo fiyat teklifi verilecektir. ( Teklif formunda sorun yaşayan kullanıcılar sarget ( a t ) gmail. com mail adresinden irtibata geçebilirler. )

Bilmenizde fayda var ;

  • SEO Danışmanlık hizmetlerimiz için seo sözleşmesi imzalanmaktadır.
  • Çalışmalarımız kelime odaklı olmakla beraber istek doğrultusunda trafik ( ziyaretçi ) odaklı çalışmalarda yapılmaktadır.
  • SEO Danışmanlığı için sözleşmede belirtilen SEO hizmet bedelinin % 50′ lik kısmı nakit olarak tahsil edilir. İlk sıralama değişikliğinde + % 25 kısmı tahsil edilir. Hedeflenen konuma gelindiğinde ise geriye kalan % 25 kısım tahsil edilmektedir.
  • Sözleşmede belirtilen süre zarfında sıralamanızda veya trafiğinizde pozitif bir değişim gözlenmez ise ücret iadesi yapılmaktadır.
  • Hiç bir sektör ve anahtar kelime için sabit fiyat politikamız bulunmamaktadır. Web sitenizin bulunduğu konum  ve anahtar kelime rekabetiniz başta olmak üzere diğer kriterler incelenerek fiyat teklifini vermekteyiz.
  • Seo danışmanlık hizmetimiz için teklif isteğinde bulunmadan önce “sarı çizmeli web sitesi için seo fiyat teklifi” konusuna gözatmayı unutmayınız.

Sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilmek için lütfen iletişim bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.

SEO Fiyat Teklifi formu

Sunucu kaynaklı bir problemden ötürü teklif formu devre dışıdır. Seo danışmanlığı konusunda hizmet almak istiyorsanız sarget { at ] gmail.com mail adresine seo fiyat teklifi başlıklı bir mail atabilirsiniz.

Sadece kurumsal seo teklif istekleri yanıtlanacaktır. Web sitemiz ile ilgili diğer konular için (hosting sponsorluğu, reklam sponsorluğu, sitemiz hakkındaki düşünceleriniz vb. ) lütfen iletişim bölümünü kullanınız.

 

 

Pingbacks/Trackbacks

  1. Google SEM vs Google SEO | Seo Danışmanı - 11 Aralık 2011

    […] SEO Teklifi iste SEO Nedir ? […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com