Kral oyun sitesi

Artık 25 mart 2013 itibariyle internet kategorimizin altına gezilesi görülesi web siteleri açıklaması ile yeni bir alt kategori açmış bulunmaktayım. Bu kategori içerisine zaman zaman gezmiş ve incelemiş olduğum yerli, yabancı web sitelerinin tanıtımlarını yapacağım.

Kategorimizin ilk sitesi en kral oyun sloganı ile yayın yapmakta olan www.sanalhane.com dur. Türkiye ‘ nin ilk oyun sitelerinden bir tanesi olan ve açıldığı günden bu zamana kadar çocuklarda bağımlılık düzeyine ulaşan, arama motoru denince akla nasıl google geliyor ise oyun veya oyunlar denince de akla gelen site kral oyun sitesidir. 

En kral oyunlar

Çocukların bilgisayar başına geçtiği zaman ilk olarak açtıkları oyun sitelerinden bir tanesi olan kral oyun sitesinde 40′ ın üzerinde farklı kategori ve binlerce flash oyun bulunmaktadır. 2012 yılında popülerliği artan ve yeni trend olmaya başlayan üç boyutlu unity oyunlarda sitede yer almaktadır. Kız ve erkek oyuncular için ayrı ayrı kategorilerin yer aldığı oyun sitesinde ücretsiz üyelik sistemi de mevcuttur. Ücretsiz üyelikten yararlanarak oynamış olduğunuz oyunları profilinize kayıt edebilir ve daha sonra tekrar oynamak istediğinizde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca üyelik yaptıktan sonra oyun oynarken sürekli üye girişi yaparsanız oynamış olduğunuz oyun sayısına göre kral oyun sitesinden puanlar alabilir ve ilerleyen dönemlerde sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

kral oyun

kral oyun sitesi

Ayrıca kral oyunlar sitesinde her oyunun alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanarak oyun hakkındaki düşüncelerinizi oyun editörleri ile paylaşabilirsiniz. Oyunlarda herhangi bir problem veya açılmama gibi sorun ile karşılaşırsanız yorum bölümüne bu hatayı yazmanız durumunda site editörleri kısa zamanda konu ile ilgileneceklerdir.

İletişim bölümünü kullanarak site hakkındaki görüşlerinizi dile getirebilir, site içerisinde yer almayan fakat oynamak istediğiniz oyunların isimlerini göndererek siteye eklenmesini sağlayabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde kendi oyunlarınızı eklemeniz için çalışmalar başlatılacaktır. Şimdi sözü daha fazla uzatmıyor ve oyun oynamak isteyenler için http://www.sanalhane.com diyoruz.

2 Responses to“Kral oyun sitesi”

  1. Görkem CAN
    25 Mart 2013 at 12:50 #

    O kadar çok kişi oyun sitesi açıyor ki ne olacak bu durum belli değil. Eleştiri maksadıyla söylemedim.. Bu işte para varsa bizde girelim.

  2. branda
    27 Mart 2013 at 20:16 #

    başarılar takip ediyorum yenilikleri bekliyorum..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com